با سلام و احترام.

به تازگی شاهد تبلیغ گسترده یک برند روغن شترمرغ در رسانه های گروهی هستیم که با اسم تنها روغن شترمرغ خالص و طبیعی و... نام برده می شود.

بنده به عنوان پرورش دهنده شترمرغ که 10 سال در این زمینه فعالیت می کنم به اطلاع دوستان و بازدیدکنندگان عزیز می رسانم که قیمت این روغن شترمرغ (68000تومان) غیرواقعی بوده و اصلا کارشناسی شده نمی باشد.

می توانید با یک جستجوی ساده با چند پرورش دهنده شترمرغ تماس بگیرید و از قیمت واقعی روغن شترمرغ خالص و طبیعی مطلع شوید.

توصیه ما به شما این می باشد که در صورتی که نیاز به روغن شترمرغ خالص و طبیعی دارید حتی الامکان از پرورش دهنده شترمرغ خریداری نمایید و از خرید روغن شترمرغ از دلالان خودداری نمایید.

سعی کنید روغن شترمرغ خریداری شده دارای شناسنامه قابل اعتماد برای شما باشد.

صِرف قیمت بالا برای یک کالا دلیل بر اصل بودن آن نمی باشد و می توانید برای خرید یک محصولا کاملا با کیفیت و خالص قیمت مناسب تری را نیز بپردازید.

در اینجا ما اعلام می نماییم با توجه به اینکه روغن شترمرغ شفا طی سه مرحله صافی بصورت کاملا خالص و طبیعی تهیه می شود و مدت سه سال در حال عرضه به بازار می باشد 100% خالص و طبیعی می باشد و برای اثبات این امر در سایت خود تصاویری از خودمان، مزرعه پرورش شترمرغ، شترمرغ های مولد و جوجه شترمرغ های در حال پرورش قرار داده ایم.

ضمنا بعضی از مشتریان نمونه روغن خریداری شده از ما را به آزمایشگاه های مورد اعتماد خود برده و از خالص و طبیعی بودن روغن شترمرغ شفا عرضه شده توسط ما کاملا مطمئن شده اند و از مشتریان ثابت ما می باشند.

شما هم می توانید یکی از مشتریان ثابت ما باشید.

 خرید اینترنتی روغن شترمرغ شفا با قیمت 10000 تومان

 خرید اینترنتی روغن شترمرغ معجزه قرن با قیمت 15000 تومان